Ježíškova cesta a Strom splněných přání

27. 11. -  22. 12. 2016 v OC Forum 
Ježíškova pošta a Strom splněných přání

Chcete si užít vánoční pohodu s pořádnou porcí zábavy a ještě při tom někomu pomoci? Pak jsou tu pro vás letošní Ústecké Vánoce.
Zúčastněte se Ježíškovy cesty v OC Forum. Stačí si kterýkoliv den mezi 14–18 hodinou vyzvednout ve venkovním stánku společnosti CENTROPOL ENERGY hrací karty. S nimi se můžete každý víkend zúčastnit Vánoční dílničky a získat na karty vánoční razítka. Až budete mít všechna pohromadě, tak vyrazíte k Ježíškově poště v OC Forum a vhodíte své přání do Vánoční schránky. Ze všech vhozených karet budeme 22. prosince na akci Energie pomáhá na Lidickém náměstí losovat tři šťastné výherce, kterým Ježíšek přinese vánoční dárek v podobě super tabletu
Ježíšek díky vašim kartám nadělí pod stromeček i maminkám a dětem z azylového domu v Ústí nad Labem. CENTROPOL za každou vhozenou kartičku přispěje na jejich dárky. Pomozte i vy rozzářit oči dětí, které by bez vás možná neměly vůbec žádné Vánoce.

Pravidla Ježíškovy cesty
Možnost zúčastnit se Ježíškovy cesty a slosování v termínu od 27.11. do 22.12.2016 do 12:00 hodin.
Slosování se zúčastní ten, kdo ve výše uvedeném termínu vhodí do Ježíškovy schránky řádně vyplněnou hrací kartu včetně kontaktních údajů.
Do slosování se může každý účastník zapojit pouze jednou.
Dne 22.12.2016 na akci Den s Centropolem – Energie pomáhá proběhne veřejné slosování a předání výher.
Hraje se o tři super tablety.
Pokud vítěz nebude přítomen na Lidickém náměstí v Ústí nad Labem v době slosování a předávání výher, bude kontaktován telefonicky.


Krásné a šťastné Vánoce