Ústecké Vánoce

Ústecké Vánoce: Lidické náměstí

Slavnostní zahájení v neděli 2. 12. 2018 od 15:00 hodin na Lidickém náměstí.
Vánoční trhy 2. - 23. 12. od 10:00 h. do 19:00 h.

neděle 2. 12.
Slavnostní rozsvícení vánočního stromu a vánoční výzdoby
15:00-18:00
Pohádkový příběh "Čekání na Andělské světlo"
Tereza Mašková
Vladimír Hron a Lucie Černíková „ZMĚNA“
Dětský pěvecký sbor Ústecké Bambini
Ohňostroj
pondělí 3. 12.
Hudební a divadelní pondělí
15:00-16:00
Sváťovo dividlo - pohádka "Jak Kočička s Pejskem slavili Vánoce"
16:00-17:30
Kapela Voice - české a zahraniční hity/vánoční koledy
17:30-18:30
Vánoce Musical school při DDM Ústí nad Labem - vánoční a muzikálové hity
úterý 4. 12.
Den pro školy
15:00-17:00
Kapela ProBand - české a zahraniční hity/vánoční koledy
17:00-18:00
Vánoce Musical school při DDM Ústí nad Labem - vánoční a muzikálové hity
středa 5. 12.
Mikulášská nadílka s Čertem a Andělem
10:00-18:00
Historická řemesla - odlévání cínových figurek, staročeské zvyky, kovář, svíčkař
15:00-18:00
Čertovské radovánky, Mikulášská nadílka s Muzeem Čertů z Úštěka - program plný pohádek, tance a zpěvu
Čertovská kapela
Čertovský kankán, břišní tanečnice, Závěrečná ohnivá show na Kostelním náměstí
čtvrtek 6. 12.
Den pro seniory
15:00-17:30
Vivasong Víti Vávry - koledy a vánoční písně
17:30-18:00
Vivasong - Adventní žesťový kvintet
pátek 7. 12.
Hudební pátek ve stylu slavných ženských hvězd
15:00 - 17:30
Lady Song - ženské duo zpívající české a zahraniční hity od známých zpěvaček
sobota 8. 12.
Hudební sobota
14:00-17:30
Kapela Malá Paříž - české a zahraniční hity/vánoční koledy
17:30-18:30
Petr Lüftner
neděle 9. 12.
II. adventní neděle – Hvězdná a pohádková noc
15:00-15:30
Sváťovo dividlo - pohádka "Madlenka a skřítkové"
15:30-16:30
Diva-Dlo - pohádka "Za Ježíškem do Betléma"
16:30-17:30
Olga Lounová
17:30-18:00
Ústečtí trubači
pondělí 10. 12.
Den pro školy
15:00-15:40
Žáci ZUŠ Evy Randové
15:40-16:00
ZŠ Pod Vodojemem - pěvecké a instrumentální vystoupení žáků
16:40-16:30
ZŠ Elišky Krásnohorské - pásmo vánočních písní a koled
16:30-17:00
ZŠ a MŠ SNP - vystoupení Sborečku s "Andělskou pohádkou"
17:00-18:00
ZUŠ E. Randové - mladí trubači
úterý 11. 12.
Oslavy 100. výročí vzniku ČSR v Ústí nad Labem
11:00-17:30
od 11:00 dobová kuchyně
13:00 - 17:30 Cirkus Berto, panoptikum p. Vávry, medvědář Eda, žonglér
Staročeská kapela, soutěže pro děti,
Slavnostní představení knihy „Kalendárium 1918“, rekonstrukce dobových událostí
středa 12. 12.
Živý Betlém s Divadlem V Pytli
10:00-18:00
Historická řemesla - odlévání cínových figurek, staročeské zvyky, kovář, svíčkař
16:00-17:30
Divadlo V Pytli - Živý Betlém
17:30-17:50
Církev Bratrská/ZŠ Karmel - křest
17:50-18:30
Církev Bratrská - Betlémské světlo
čtvrtek 13. 12.
Den se sbory
16:00-17:00
Daniel Matoušek a Monika Sommerová
17:00-18:00
Ústecký dětský sbor - koledy a vánoční písně
pátek 14. 12.
Pátek s revival
16:00-17:00
Michal David revival
17:00-17:40
Ústečtí trubači
sobota 15. 12.
Historické odpoledne s agenturou Modua
15:00-18:00
historické trhy a řemesla, pouliční představení, hry, zpívání
neděle 16. 12.
III. adventní neděle - Pohádkový večer
16:00-18:00
Divadlo Beze-Všeho - pohádky
Soutěže, vánoční kejklování a tance
Ohnivá show
pondělí 17. 12.
Divadelní a muzikálové pondělí
15:00-16:00
ZŠ Děčín - pěvecké oddělení/populární zpěv
16:00-17:00
Divadlo Krabice Teplice - pohádka "Mrkvomen"
17:00-18:00
Vánoce Musical school při DDM Ústí nad Labem - vánoční a muzikálové hity
úterý 18. 12.
Hudební úterý
15:00-16:00
Vánoční koncert Hany Řánkové a Filipa
16:00-16:30
Chorea pueri ustensis – vánoční zpívání a koledování
16:30-17:30
ZŠ Neštěmická - hudební vystoupení "Těšíme se na Vánoce"
17:30-18:30
Vánoce Musical school při DDM Ústí nad Labem - vánoční a muzikálové hity
středa 19. 12.
Vánoce s Lukanou
16:00 - 18:00
Odpoledne s vařením, soutěže pro děti, dětské sbory, Kapr nebo řízek?
Zdobení perníčků, pečení vánoček s Lukanou
Heidi Janků
Vystoupení Hudebního oddělení DDM
ZŠ Neštěmice – vystoupení kroužku „Veselé tancování – Ptačí tanec“
čtvrtek 20. 12.
Den pro seniory
15:00-17:30
Staročeští heligonkáři - staročeské lidové písně a koledy
17:30-18:00
Vivasong - adventní žesťový kvintet
18:30-19:00
Myslivecké vánoční troubení
pátek 21. 12.
10. ročník Rozsviťme Ústí
16:30-18:00
sobota 22. 12.
Hvězdná sobota
15:00-17:00
Kapela Voice - české a zahraniční hity/vánoční koledy
17:00-18:00
Eliška Lüftnerová
neděle 23. 12.
IV. adventní neděle: Slavnostní zakončení Ústeckých Vánoc
15:00-17:00
Kapela Brass Bombers - české a zahraniční hity/vánoční koledy
17:00-18:00
Petr Kolář
18:00-18:30
Ústečtí trubači

Změna programu vyhrazena.

Celý program Ústeckých Vánoc 2018 si můžete stáhnout zde.

PŘIDAT AKCI

Chcete-li přidat svou akci do seznamu Ostatní akce, prosíme vyplňte formulář uvedený v odkazu a po schválení bude Vaše akce zverejněna na webu www.usteckevanoce.cz.

PŘIDAT AKCI

PARTNEŘI

Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc Partneři Ústeckých Vánoc

Copyright ©2017-2018, Ústecké Vánoce, Všechna práva vyhrazena.
Created byUpFront

Ústecké Vánoce